پمپ تزريق مواد شيميايي


پمپ هاي تطريق مواد شيميايي به رپمپ هايي گفته مي شود که در بيشتر مواقع عملياتي بر عکس پمپ هاي لجن کش يا کف کش را انجام مي دهند. اين پمپ ها همانطور که از نام انها پيدا است به جاي اين که مايعي را مکش کنند تزريق مي کنند. در واقع اين پمپ ها در مواقعي مورد استفاده قرار مي گيرند که در مخزن ها يا مکان هايي مانند نيروگاه ها يا پتروشيمي ها و . نياز به اين است که مايع شيميايي به ان مکان تزريق شود.


در هنگام استفاده از اين نوع پمپ ها بايد ببسيار توجه داشته باشيم که اين پمپ ها نحوه عملکردشان نيز با ساير انواع پمپ ها متفاوت است و اين موضوع را بايد در نظر بگيريد که به لحاظ قيمتي قيمت ان ها بسيار بالاتر از سايسر پمپ ها مي باشد.


يکي از مهم ترين دلايلي که باعث مي شود اين نوع پمپ ها نسبت به ساير پمپ ها داشته باشند اين است که عمليات کوپله کردن و شيلنگي بودن ان ها به گونه اي است که بايد داراي موادي ضد اسيدي يا ضد مواد شيميايي باشد.


بيشتر پمپ هاي تزريق مواد شيميايي در کشورهاي خارجي مانند اروپايي يا چيني توليد مي شوند که طبيعتا هزينه واردات ان ها بسيار زياد مي باشد.https://www.khadamatniroo.com/پمپ-تزريق-مواد-شيميايي


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


سپری به نام حجاب پَـــیـاـم نــورزاد دنیافلز دانلود برای شما طرح روستاگردی 2020 گیلان ❤عشق اولم❤ فن فیک اکسو sima Steven Misty